Sponzor Drum Studia

Dobrý den,

dovolte, abych se v úvodu představil. Mé jméno je Lubomír Eremiáš a jsem vedoucí projektu Drum Studia a také lektor kurzu hry na bicí soupravu. Prosím věnujte mi malou chvíli pro přečtení tohoto dopisu. Chtěl bych Vám přiblížit, jak můžeme ještě více motivovat naše studenty, Vaše děti mimo kurzy, které si tak oblíbili.

Součástí kurzů v Drum studiu jsou koncerty v podání studentů a lektorů. Cílem akce je přivést studenty co nejblíže k praktické dovednosti zvládnutí hudebního nástroje přímo v praxi. Je to nedílnou součástí výuky hry na hudební nástroj, a proto je důležité, aby si studenti vyzkoušeli vystupovat před obecenstvem. Pro větší motivaci studentů jsme zapojili do projektu soutěž o nejlepšího hráče Drum studia a tombolu. Veškeré ceny, které jsou zahrnuty do soutěže jsou pořízeny z finančních či věcných darů od našich sponzorů.

Hudební zážitek jako je besídka žáků Drum studia přivádí k poslechu kamarády, rodiče, příbuzné a známé, kteří mohou naživo shlédnout pokroky a dovednosti našich žáků a navázat nové kontakty a známosti z hudební sféry. Návštěvnost této besídky je kolem 120 lidí, mnohdy i více na navazující večerní program. Akce se koná v příjemném brněnském klubu Music Lab, který je nekuřácký a vhodný pro hudební akce jako je tato. Tyto večírky pořádáme 2x ročně, a to před Vánocemi a na konci školního roku. Během školního roku také pořádáme různé workshopy s předními českými, ale i zahraničními hudebníky, Jam Session, koncerty a různé další akce, na které jsme zváni. Drum studio mělo i možnost prezentace na pravidelném každoročním veletrhu zájmových činností Kroužkobraní, který pořádá Avion Shopping Park v Brně. Plánujeme uspořádat letní venkovní akci (nejen) pro žáky Drum studia, kde budou mít možnost vystoupit na velkém pódiu s profesionálními hráči.

Proto bychom Vám byli velmi vděční, kdybyste nám pomohli sponzorovat naše událostim, ať již finančně nebo věcným darem a mohli jsme se společně podílet na rozvoji Drum Studia.

Dovolili jsme si pro Vás připravit tzv. „Nabídka pro sponzory„.

Pokud Vás naše činnost jakkoliv zaujala, prosím, můžete mne kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo mailové adrese.

tel.: 721 801 318      mail : eremiasl(zavináč)seznam.cz

Děkuji za Váš čas a přeji příjemný nadcházející vánoční čas pohody.

zpět