Tombola a Soutěž o Hlavní cenu

Soutěž o nejlepšího hráče Drum studia a tombola

Abychom přispěli našim studentům k ještě větší spokojenosti a udrželi tak jejich motivaci, připravili jsme soutěž o nejlepšího hráče Drum Studia. Nejlepší hráč Drum studia vyhrává hlavní hodnotnou cenu,  která je v podobě hudebního nástroje.

Jak to bude fungovat?

Nejlepšího hráče Drum studia budou vybírat diváci a to tak, že každý ze studentů bude mít svůj pojmenovaný hlasovací box. Do něj pak budete moct vhodit svůj hlasovací lístek. Do boxu můžete vhodit libovolný počet hlasovacích lístků. Ten student, který bude mít nejvíce hlasů vyhrává hlavní cenu.

Kde získám hlasovací lístek?

Ke každému zakoupenému lístku do tomboly získáte jeden hlasovací lístek. Lístky do tomboly budou k zakoupení u baru. Jeden lístek do tomboly bude stát 25 Kč. Kolik si jich koupíte je na Vás, čím více jich budete mít, tím větší možnost výhry 🙂

Tombola

Tombolu jsme zařadili do programu, aby i posluchači měli možnost se zapojit a prožít tak napínavý kulturní večer plný  hudebních zážitků a dárků.

Seznam dárků které budou zařazeny do tomboly budeme v průběhu aktualizovat. Pokud chcete přispět nějakým věcným či finančním darem prosím zde.

  • Seznam cen zde

zpět