DrumStudio

Chtěli jste si někdy vyzkoušet hrát na bicí soupravu? Jsi úplný začátečník a chceš se naučit hrát? Jsi již pokročilý hráč fungující v kapele či jiném projektu a neumíš číst noty, nebo se jen chceš inspirovat a naučit moderní technice, nebo co a jak cvičit pro tvoji přirozenou hru.

Snažíme se rozvíjet talent a pomáhat začínajícím hudebníkům v jejich hudební praxi. Naši lektoři jsou talentovaní muzikanti s mnohaletými zkušenostmi a to jak ve hře na hudební nástroj tak i ve výuce. Máme moderní a flexibilní přístup a nabízíme široké služby v kulturním odvětví. Drum studio klade nízké nároky, ale nikdy méně efektní výuku hry.

Zde pro vás máme OTÁZKY A ODPOVĚDI a také několik bodů, čeho se naše činnost týká:

Plánujete začít studovat v našem Drum studiu?  Rádi byste navštěvovali naše pravidelné kurzy a chtěli byste se osobně setkat s našimi lektory přímo „na místě činu“? Máte otázky ohledně svého budoucího studia u nás? Máte malé děti a nevíte, zda by se jim prostředí u nás líbilo? Využijte ukázkové hodiny, která je zdarma a přijďte se podívat k nám do praktické místnosti na ul. Lidická 40, Brno – střed.